Polohovacie kreslo Oxford - béžová
Kód: 006-0101Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: kov, textília
polohovacie: áno
nosnosť: 100 kg
hmotnosť: 11 kg
výška podrúčiek: 59 cm
farebné prevedenie: béžová
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 8595226703269 |
| Šírka: | 65 cm |
| Výška: | 114 cm |
| Hĺbka: | 165 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Hĺbka sedu: | 50 cm |
| Výška zadného operadla: | 79 cm |
.png)



