Policová skriňa na topánky Cross - dub wotan / čierna
Kód: 023-0764Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadná doska: HDF - 3 mm
bezúchytkový systém otvárania, frézované hrany
kvalitné kovové pánty
nožičky: tvrdené PVC
police v otvorenej časti sú rovné, police za dvierkami sú šikmé na ukladanie topánok
farebné prevedenie: dub wotan / čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrine a komody pre ubytovacie zariadenia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 79 kg |
| EAN: | 5900488590640 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 79 cm |
| Výška: | 183 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 79 kg |
| Zatváranie: | klasické zatváranie |
| Zrkadlo: | bez zrkadla |
.png)



