Písací stôl Whitby – biely mat, s bočným regálom
Kód: 023-0854Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 16 mm
bočné regály
farebné prevedenie: matná biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| EAN: | 5900488584106 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Výška: | 121 cm |
| Dĺžka: | 120 cm |
| Hĺbka: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Materiál nôh: | lamino |
| Materiál dosky: | lamino |
.png)



