Penový matrac s kokosom Ares 15 - 140x200 cm
Kód: 024-0071Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
kvalitná pena T25 - 13 cm
kokosová vrstva (len na jednej strane matraca) - 1 cm
termoregulačné vlákno
hypoalergénne
poťah matraca je prateľný na 40 ° C
obojstranná - jedna strana stredne tvrdá, druhá strana tvrdá
výška matraca: 15 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 140x200x15 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Šírka: | 140 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Rozmer: | 140x200 cm |
| Typ: | penové |
.png)



