Pěnový matrac Ares 10 s kokosovou vrstvou – 100 x 200 cm
Kód: 024-0120Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
kvalitná PUR pena T25 – 8 cm
kokosová vrstva (iba na jednej strane matraca) – 1 cm
termoregulačné vlákno
hypoalergénny – štruktúra matraca a materiály použité pri jeho výrobe zabezpečujú úplnú absenciu alergénnych látok
poťah matraca je prateľný pri 30 °C
obojstranný – jedna strana stredne tvrdá, druhá strana tvrdá – tvrdosť H3/H5
výška matraca: 10 cm (vrátane poťahu)
nosnosť: 80 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace a rošty k posteliam |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Rozmer: | 100x200 cm |
| Typ: | prírodná |
.png)



