Orbetello 90 cm okrúhly konferenčný stolík z dubového dreva – tmavočierny
Kód: 034-0255Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: dubové drevo
náter: olej zvýrazňujúci dekor dreva
stabilná a pevná konštrukcia
údržba: utierať mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavovať priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
priemer: 90 cm
farebné prevedenie: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konferenčné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | škandinávsky |
| Dekor: | jasan |
| Výška: | 48 cm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | drevo |
| Priemer: | 90 cm |
.png)



