Okrúhle umývadlo RIVER 1 IVORY MATT UN 40 na dosku - priemer 40 cm
Kód: 052-0092Podrobný popis
Ďalšie parametre a funkcie:
materiál: keramika
matný povrch
určené na umiestnenie na hornú desku skrinky
farebné prevedenie: slonová kosť
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 5907611673331 |
| Farba: | krémová |
| Materiál: | keramika |
| Výška: | 12 cm |
| Tvar: | okrúhle |
| Umiestnenie: | na dosku |
| Priemer: | 40 cm |
.png)



