Obývacia zostava Calabrini 1 - biela / biely lesk / dub zlatý
Kód: 016-0453Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
2x TV stolík 150: 150/37,5/43
2x závesná vitrína: 45/116,5/32
2x závesná polica: 105/34/32
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hr. 16 mm
ABS hrany
povrch lamina je ľahko umývateľný
farebné prevedenie korpusu police a vitríny: biela matná
farebné prevedenie dvierok police a vitríny: biely lesk
farebné prevedenie TV stolíka (dvierka aj korpus): dub zlatý
s LED osvetlením
výška TV stolíka bez nôžok - 34 cm
Dostupné farby osvetlenia:
biela
oranžová
modrá
V poznámkach k objednávke uveďte zvolenú farbu osvetlenia.
Televízne stolíky je možné zavesiť na stenu alebo postaviť na nôžky, ktoré sú súčasťou balenia.
Skutočná farebnosť produtku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obyvacie steny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 144 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | lesk |
| Šírka: | 300 cm |
| Hĺbka: | 43 cm |
| Hmotnosť: | 144 kg |
.png)



