Obývacia stena Celine - dub wotan / biely lesk
Kód: 023-0580Podrobný popis
Zostava obsahuje ( š/v/h):
TV stolík: 200/50,1/45 cm
lamelový panel: 54,5/145,6 cm
štvorcový panel: 145,6/145,6 cm
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, ABS hrany
hrúbka materiálu: 16 mm
3x zásuvka, police
vyfrézované otvory na kabely v zadnej časti
farebné prevedenie: dub wotan / biely lesk
Materiál pre montáž na stenu nie je súčasťou dodávky (hmoždinky, skrutky,...)
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky so zásuvkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 130 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | lesk |
| Šírka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 130 kg |
.png)



