Obojstranný penový matrac Alisa 10 - 80 x 200 cm
Kód: 043-0128Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:zloženie: PUR pena T25 s hrúbkou 8 cm
hypoalergénne
snímateľný a prateľný poťah
stredná tvrdosť
obojstranná
výška matraca: 10 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 80 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Rozmer: | 80x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 65 kg |
.png)



