Obdĺžnikový odkladací stolík Seaford – čierna
Kód: 047-0121Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
doska stola: melamínová doska
materiál rámu: kov
lakované práškovou farbou
PVC podložky zabraňujúce poškriabaniu podlahy
farebné prevedenie: čierny jaseň / čierny dekor
Rozmery balenia (š/v/h):
1/1: 68,6/7,1/46,5 cm
Jedná sa o skladovú zásobu – nový, nepoužitý tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok skladem ihneď k odoslaniu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| EAN: | 5713941085931 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | industriálny |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
.png)



