Nočný stolík Vertina so zásuvkami - divoký dub / béžová
Kód: 023-0819Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotrieska + ABS hrany
hrúbka LTD: 15 mm
zadná doska: HDF drevovláknitá doska - 3 mm
úchyty: tvrdené PVC v zlatej farbe
kvalitné kovové koľajničky
farebné prevedenie: divoký dub / béžová
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| EAN: | 5900488589477 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 46 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Hĺbka: | 41 cm |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Úložný priestor: | s policou aj zásuvkami |
.png)



