Nočný stolík Toskania - masívna borovica - biela / medová borovica
Kód: 034-0022Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: organická fínska borovica
rukoväť: kov v starozlatej farbe
povrchová úprava: farba na vodnej báze v teplej bielej farbe - RAL 9003
krytie farby: 85 % (viditeľná štruktúra dreva)
údržba: utierajte mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavujte priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
dodáva sa v demontovanom stave
morenie: teplá biela / medová borovica
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spálňa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 28 kg |
| EAN: | 5905623082639 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 28 kg |
.png)



