Nočný stolík Royal - čierna grafitová
Kód: 013-0927Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD (laminovaná drevotriesková doska) hrúbky 16 mm + ABS hrany hrúbky 0,5 mm (ochrana proti mechanickému poškodeniu a vlhkosti)
dvere: frézovaná MDF (polotvrdá drevovláknitá doska) hrúbky 18 mm
plastové nožičky
úchyty: hliník zlatej farby
vedenie dna zásuvky
systém tichého otvárania
možnosť umiestnenia na nožičky/montujú sa na stenu (materiál na montáž na stenu je súčasťou dodávky)
farebné prevedenie: čierna grafitová
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 53,6 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hĺbka: | 39 cm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
.png)



