Nočný stolík Mitra – čierna
Kód: 047-0114Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál zásuvky: MDF doska strednej hustoty
materiál konštrukcie: kovová konštrukcia s práškovým náterom
PVC podložky na nohách, aby sa nepoškriabala podlaha
nosnosť: max. 20 kg
farebné prevedenie: matná čierna
Rozmery balenia (š/v/h):
1/1: 34,2/52,3/10,2 cm – 6,9 kg
Jedná sa o skladovú zásobu – nový, nepoužitý tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.9 kg |
| EAN: | 5713941114723 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | drevovláknitá doska - MDF |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 61,5 cm |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Úložný priestor: | so zásuvkami |
| Typ: | na nožičkách |
.png)



