Nástenné svietidlo LED do kúpeľne Dublin - mosadz
Kód: D03-0069Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: oceľ, sklo
vnútorné osvetlenie
stupeň ochrany: IP44
pätica: G9
maximálny príkon: 3,5 W LED
LED žiarovka súčasťou
teplota: 3000 k
svetelný tok: 320 lm
napájanie: 220-240 V
farebné prevedenie: mosadz
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5024005677819G715 |
| Farba: | žltá |
| Štýl: | vintage |
| Šírka: | 16,5 cm |
| Výška: | 24,6 cm |
| Hĺbka: | 20 cm |
| Umiestnenie: | kúpelňové |
.png)



