Nástenná kúpeľňová lampa Farum – leštený chróm
Kód: D03-0271Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: oceľ, opálové sklo
osvetlenie kúpeľne
trieda ochrany: IP44
pätica: G9
max. príkon: 3 W LED
napájanie: 220–240 V
LED žiarovku je potrebné zakúpiť samostatne, nie je súčasťou
možno umiestniť aj opačne, s tienidlom smerujúcim hore
farebné prevedenie: leštený chróm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 21,5 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Hĺbka: | 17,8 cm |
| Umiestnenie: | kúpeľňové |
.png)



