Nadstavec Elena - dub lefkas
Kód: 029-0091Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD
hrúbka materiálu: 16 mm
plastové úchyty
farebné prevedenie: dub lefkas
Nástavce vhodné ku skriniam Elena.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 2000000384801 |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 89,7 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Hĺbka: | 53 cm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
.png)



