Multipocket matrac s kokosom Dakota - 90x200 cm
Kód: 024-0045Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
kvalitné pružiny Multipocket, ktoré sú usporiadané do 7 komfortných zón
pena T25 - 2 cm
kokosová vrstva - 1 cm
termoregulačné vlákno
hypoalergénne
poťah matraca je prateľný na 40°C
obojstranná - jedna strana stredne tvrdá, druhá strana tvrdá
výška matraca: 19 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 90x200x19 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Rozmer: | 90x200 cm |
| Typ: | pružinové |
| Nosnosť: | 120 kg |
.png)



