Modrý čalúnený panel na stenu 50 x 40 cm
Kód: 043-0113Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: HDF doska (7 mm) + pena T18 (3 cm)
panely dostupné v niekoľkých formátov a farieb
zvuková izolácia
čalúnenie: hladká poťahová látka Trinity 22 (svetlo modrá)
Vlastnosti tkaniny Trinity:
mäkká velúrová tkanina je vysoko odolná a pevná
materiál: 100% PES
gramáž: 355 g/m2
martindale: 100 000
Čalúnené panely sa lepia pomocou lepidla alebo suchých zipsov, ktoré nie sú súčasťou.
Lepidlo (Pattex fix super) a suché zipsy je možné priobjednať.
Zvolený odtieň tkaniny napíšte prosím do poznámky v objednávke. V prípade záujmu o iný odtieň tkaniny, kontaktujte našu infolinku.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čalúnené panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Farba: | modrá |
| Materiál: | čalúnené |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |
.png)



