Moderný nočný stolík Bono - dub artisan
Kód: 016-0312Podrobný popis
rametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hrúbka 16 mm
ABS hrany
kovové panty
strieborné úchyty
povrch laminátu sa ľahko umýva
farebné prevedenie: dub artisan
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitoru Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Farba: | prírodná |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Úložný priestor: | so zásuvkami |
| Typ: | bez nožičiek |
.png)



