Moderná zostava Calabrini 1 - čierna / čierny lesk / biela / biely lesk
Kód: 016-0455Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
2x TV stolík 150: 150/37,5/43
2x závesná vitrína: 45/116,5/32
2x závesná polica: 105/34/32
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hr. 16 mm
ABS hrany
povrch lamina je ľahko umývateľný
farebné prevedenie korpusu: biela matná / čierna matná
farebné prevedenie dvierok: biely lesk / čierny lesk
s led osvetlením
výška TV stolíka bez nôžok - 34 cm
Dostupné farby osvetlenia:
biela
oranžová
modrá
V poznámkach k objednávke uveďte zvolenú farbu osvetlenia.
Televízne stolíky je možné zavesiť na stenu alebo postaviť na nôžky, ktoré sú súčasťou balenia.
Skutočná farebnosť produtku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obyvacie steny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 144 kg |
| Farba: | čiernobiela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | lesk |
| Šírka: | 300 cm |
| Hĺbka: | 43 cm |
| Hmotnosť: | 144 kg |
.png)



