Moderná šatníková skriňa Bono 220 cm - dub monastery
Kód: 016-0341Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hr. 16 mm
ABS hrany
kovové pánty
strieborné úchyty
posuvné dvere
povrch lamina je ľahko umývateľný
farebné prevedenie: dub monastery
Skutočná farebnosť produtku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrine s posuvnými dverami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 189 kg |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 220 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Hĺbka: | 62 cm |
| Hmotnosť: | 189 kg |
| Zatváranie: | s posuvnými dverami |
| Zrkadlo: | bez zrkadla |
.png)



