Moderná šatníková skriňa A32 - 250 - výška 245 - grafit
Kód: 026-0103Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD so šírkou 16 mm
ABS hrany
zrkadlo
hliníkové pojazdy
hliníkové úchyty
sklo lacobel – sklo, na ktorom je nanesený vysoko kvalitný farebný lak.
farebné prevedenie: grafit
Farebné prevedenie korpusu:
dub čokoláda
dub sonoma
dub craft zlatý
biela
grafit
Farebné prevedenie dverí:
dub čokoláda
grafit
dub sonoma
biely mat
dub craft zlatý
Farebné prevedenie dverí lacobel:
biela
čierna
Praktický šuplík je možné prikúpiť tu.
Možnosť dokúpenia tichého dovierania.
Zvolené farebné prevedenie uveďte, prosím, do poznámky k objednávke.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 292 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 250 cm |
| Výška: | 245 cm |
| Hĺbka: | 62 cm |
| Hmotnosť: | 292 kg |
| Zatváranie: | s posuvnými dverami |
| Zrkadlo: | so zrkadlom |
.png)



