Moderná šatníková skriňa 220 ARCO 17 - biely lesk/dub grandson
Kód: 018-0132Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD
hrúbka materiálu: 16 mm
ABS hrany
systém otvárania: push to open
zrkadlo
vnútorné usporiadanie: polica, šatníková tyč, 2x zásuvka
farebné prevedenie: biela mat/dub grandson (korpus) + biely lesk
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 172 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 220 cm |
| Výška: | 202,4 cm |
| Hĺbka: | 54 cm |
| Hmotnosť: | 172 kg |
| Zatváranie: | klasické zatváranie |
| Zrkadlo: | so zrkadlom |
.png)



