Moderná detská posteľ Verto 90 x 200 – s bezpečnostnými bočnicami, prírodná borovica
Kód: 037-0259Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
jemne opracovaný povrch so zaoblenými hranami
ložná plocha: 90 x 200 cm – vhodná pre matrace s hrúbkou do 12 cm
matrac je potrebné zakúpiť samostatne
rošt je súčasťou, každá lamela je pripevnená samostatne skrutkami priamo k posteli
odnímateľná predná bariéra – viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
bariéra do 1/2 dĺžky postele
výška bariéry od rámu postele: cca 23 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
výška nôh: 20 cm
zapustenie matraca do roštu: cca 3 cm
maximálna nosnosť postele: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo laku – povrch umožňuje vlastné lakovanie alebo impregnáciu podľa vkusu a potrieb
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické detské postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 94 cm |
| Výška: | 52 cm |
| Dĺžka: | 204 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x200 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



