Matrace Superking - 140x200 cm
Kód: 024-0103Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
kvalitné taštičkové pružiny, ktoré sú usporiadané do 7 komfortných zón
pena T25 - 2 cm
termoregulačné vlákno
hypoalergénne
poťah matraca je prateľný na 40 ° C
stredná tvrdosť
obojstranná
výška matraca: 30 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 140x200x30 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Šírka: | 140 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Rozmer: | 140x200 cm |
| Typ: | pružinové |
.png)



