Masívne záhradné lehátko Luisa
Kód: 006-0471Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: masív borovice
rozmer balenia: 195x68x8cm
farebné prevedenie: hnedá - lakovaná borovica
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné lehátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| EAN: | 5905919017680 |
| Farba: | hnedá |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 65 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Dĺžka: | 193 cm |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Nosnosť: | 110 kg |
.png)



