Masívna posteľ Musa bis s úložným priestorom - 80 x 160 / prírodná
Kód: 049-0031Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo - trieda 1, priečne spojené, brúsené zo 4 strán
ložná plocha: 80x160 cm - vhodné pre matrace s výškou 9-15 cm
matrac nutné dokúpiť
nôžky: 45/65 mm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: 30 cm
priemer priečok: 14 mm
zábrana do 1/2 lôžka
najvyšší bod: 170 cm
zapustenie matraca do roštu: cca 4 cm
odnímateľná variabilná zábrana
úložná zásuvka na gumových kolieskach
čelo a boky zásuvky z masívneho dreva, dno z HDF dosky
rošt je súčasťou, každá lamela sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
certifikát FSC, označenie CE - výrobok spĺňa právne normy EÚ pre bezpečné používanie
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele s úložným priestorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | MUSA BIS 80160 NATUR |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Šírka: | 86 cm |
| Výška: | 170 cm |
| Dĺžka: | 169 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 80x160 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



