Masívna domčeková posteľ Panda - 80 x 160 / biela
Kód: 030-0179Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicový masív
spacia plocha: 80 x 160 cm
výška zábrany: 39 cm
univerzálna predná zábrana (pravá/ľavá)
lamelový rošt súčasťou
povrchová úprava: lak na vodnej báze, zdravotne nezávadný podľa normy EN 71-3
ľahko viditeľná štruktúra dreva
vhodný pre matrace do výšky 12 cm (na hlavnom obrázku matrac s výškou 7 cm)
morenie: biela
Matrac a dekorácie nie sú súčasťou.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele so zábranou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 84 cm |
| Výška: | 154,5 cm |
| Dĺžka: | 164 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 80x160 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



