Manželská posteľ s úložným priestorom Finezja F21 - dub sonoma
Kód: 014-0021Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD + ABS
konštrukcia z lamina - 16 mm, hrany ABS 0,5 mm
horná a dolná doska z lamina - 22 mm, hrany ABS 1,7 mm
ozdobná lišta - MDF
ložná plocha: 160x200 cm
farebné prevedenie: dub sonoma
Matrac nie je súčasťou.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 117 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub sonoma |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Hĺbka: | 204 cm |
| Hmotnosť: | 117 kg |
| Rozmer: | 160x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
.png)



