Malý televizní stolek Tulsa 2 - 140 cm - bílá / bílý lesk
Kód: 023-0268Podrobný popis
Parametry a vlastnosti:
materiál: LTD+MDF, ABS hrany
síla materiálu: 16 mm
korpus: mat
šuplík: lesk
barevné provedení: bílá / bílý lesk
Možnost dokoupení LED osvětlení za 490,-.
Skutečná barevnost produktu se může lišit od zobrazení na monitoru Vašeho počítače.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s policou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 47 kg |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | lesk |
| Výška: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 47 kg |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Barva: | bílá |
| Styl: | moderní |
| Typ ukotvení: | na nožičkách |
| Úložný prostor: | kombinace |
.png)



