Kvalitný penový matrac Flora - 90 x 200 cm
Kód: 043-0165Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
zloženie: PUR pena T25 s hrúbkou 8 cm, VISCO pena, HR pena
hypoalergénne
snímateľný a prateľný poťah
mäkká
obojstranná
výška matraca: 15 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 90 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Rozmer: | 90x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 75 kg |
.png)



