Kúpeľňové zrkadlo NOVA OAK 60 - dub evoke
Kód: 052-0047Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + ABS hrany, zrkadlo
šírka dosky: 16 mm
určené na zavesenie na stenu
materiál na montáž na stenu je súčasťou balenia
farebné prevedenie: dub evoke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.5 kg |
| EAN: | 5907611663097 |
| Farba: | prírodná |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Hĺbka: | 9,6 cm |
| Styl: | moderní |
.png)



