Kúpeľňové zrkadlo NOVA OAK 50 - dub evoke
Kód: 052-0046Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + ABS hrany, zrkadlo
šírka dosky: 16 mm
určené na zavesenie na stenu
materiál na montáž na stenu je súčasťou balenia
farebné prevedenie: dub evoke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5907611663080 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Hĺbka: | 9,6 cm |
.png)



