Kuchynská skrinka Sorento D60S1 - dub puccini
Kód: 001-0529Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: laminovaná drevotrieska
hrany chránené páskami proti prenikaniu vlhkosti
hrúbka laminovanej dosky: 18 mm
úchyty: čierny kov, dĺžka 15 cm
nastaviteľné nožky s výškou 15 - 17 cm
dodáva sa v demontovanom stave s montážnym návodom
predný sokl súčasťou
univerzálna montáž dvierok (pravé/ľavé)
zásuvka s tichým dojazdom, dvierka s tichým zatváraním
zásuvka s plným výsuvom
pracovná doska nie je súčasťou dodávky
max. zaťaženie na zásuvku: 40 kg
farebné prevedenie: dub puccini
Kuchynskú pracovnú dosku si môžete objednať samostatne tu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sorento |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 26.9 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hĺbka: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 26,9 kg |
| Typ umiestnenia: | spodné |
.png)



