Kuchynská linka Stilo 9 180 cm - dub artisan / biela
Kód: 029-0008Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
1x veľká skrinka so zásuvkami: 60/210/57 cm
1x horná skrinka: 80/71,5/31 cm
1x malá horná skrinka: 60/36/31
1x horná skrinka: 40/71,5/31 cm
1x spodná skrinka na drez: 80/82/52 cm
1x spodná skrinka na sporák: 60/82/52 cm
1x spodná skrinka: 40/82/52 cm
celková šírka kuchyne: 180 cm
Jednotlivé skrinky si môžete zakúpiť aj tu.
Parametre a vlastnosti:
materiál: 16 mm hrubá LTD + 1 mm ABS hrany
dvierka: MDF 16 mm (frézované)
kuchynská doska nie je súčasťou
rukoväte: čierny kov
tiché retuše zásuviek a dvierok
univerzálna strana dvierok (pri montáži si vyberiete, na ktorú stranu sa budú dvere otvárať)
farebné prevedenie: dub artisan / biela
Kuchynskú pracovnú dosku si môžete objednať samostatne tu.
Kuchynské spotrebiče, drez a vodovodné batérie nie sú súčasťou súpravy.
Skutočný farebný odtieň sa môže líšiť od odtieňa zobrazeného na monitore počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stilo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 100 kg |
| Farba: | biela |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 180 cm |
| Hmotnosť: | 100 kg |
| Tvar: | priame |
.png)



