Kredenc Maria Old - old style/ tmavošedá
Kód: 029-0729Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:materiál korpusu: LTD (laminovaná drevotriesková doska) s hrúbkou 16 mm + melamínová hrana (tenký pásik, ktorý je nalepený na okraji dosky a tvorí ochrannú hranu)
zadná strana: HDF (tvrdá doska) s hrúbkou 2,5 mm
materiál dvierok a zásuviek: LTD hrúbky 16 mm + ABS hrana (ochrana proti mechanickému poškodeniu a vlhkosti)
pracovná doska: 28 mm hrubá LTD v tmavošedej farbe, vysoká odolnosť proti poškodeniu
úchyty: plastové vo farbe matný chróm, dĺžka 14,6 cm
zásuvky s valčekovými koľajničkami
farebné prevedenie: old style/ tmavošedá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyne do apartmánov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 77.5 kg |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Hĺbka: | 56,6 cm |
| Hmotnosť: | 77,5 kg |
.png)



