Kozmetický stolík Eva – dub wotan, LED osvetlenie + úložný šuflík
Kód: 023-0893Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:materiál konštrrukcie: LTD laminovaná drevotriesková doska + nábytkové hrany
hrúbka LTD (nohy, horná doska): 22 mm
hrúbka LTD čiel zásuviek, zadné dosky: 15 mm
zrkadlo s LED osvetlením – 7 žiaroviek, studená biela farba
rozmery zrkadla: 65 x 40 x 0,3 cm
kvalitné kovové koľajničky
farebné prevedenie: dub wotan
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 43 kg |
| EAN: | 5900488591357 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 118 cm |
| Výška: | 135,2 cm |
| Hĺbka: | 42 cm |
| Hmotnosť: | 43 kg |
.png)



