Kontajner Laura - dub craft zlatý
Kód: 026-0047Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hr. 16 mm
ABS hrany
povrch lamina je ľahko umývateľný
farebné prevedenie: dub zlatý
Dostupné odtiene korpusu:
čokoláda
biely mat
grafit
dub sonoma
dub zlatý
grafit
Zvolené farebné prevedenie uveďte, prosím, do poznámky k objednávke.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Farba: | prírodná |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 76 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Hĺbka: | 42,5 cm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
.png)



