Kontajner do skrine Bono - dub monastery
Kód: 016-0327Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hr. 16 mm
ABS hrany
povrch lamina je ľahko umývateľný
farebné prevedenie: dub monastery
Kontajner je vhodný do šatníkových skríň s miminálnou hĺbkou 55 cm.
Skutočná farebnosť produdku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20.5 kg |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 44 cm |
| Výška: | 61,5 cm |
| Hĺbka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 21 kg |
.png)



