Konferenčný stolík Provence 2 - borovica andersen / dub lefkas
Kód: 001-0310Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD
farebné prevedenie: borovica andersen / dub lefkas
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konferenčné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 32 kg |
| Farba: | biela |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 32 kg |
| Materiál nôh: | lamino |
| Materiál dosky: | lamino |
.png)



