Komoda ARCO 8 bez LED osvetlenia - biely lesk/dub grandson
Kód: 018-0024Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD
hrúbka materiálu: 16 mm
ABS hrany
tvrdené sklo
systém otvárania: push to open
farebné prevedenie: biela mat/dub grandson (korpus) + biely lesk
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Policové komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 138,2 cm |
| Výška: | 90,5 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 44 kg |
.png)



