Komfortná sedacia súprava Lugo
Kód: 002-0200Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
konštrukcia: kombinácia masívneho dreva a drevotriesky
výplň sedadla: pur pena T30 + pružiny Faliste, čalúnické pásy
celočalúnená
nôžky: plast
farba nožičiek: čierna
výška nôžok: 2,5 cm
výška so sklopenými záhlavníkmi: 90 cm
výška so zdvihnutými záhlavníkmi: 105 cm
Obrázok je iba ilustračný, je nutné si zvoliť tkaninu podľa svojich predstáv.
Možnosť výberu z pravého alebo ľavého rohu (voľbu rohu uviesť do poznámky v objednávke), na hlavnom obrázku je sedacia súprava vyobrazená v pravom prevedení.
V prípade záujmu o iný odtieň tkaniny, kontaktujte prosím našu infolinku.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítač.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedacie súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 136 kg |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 275 cm |
| Výška: | 105 cm |
| Hĺbka: | 177 cm |
| Hmotnosť: | 136 kg |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Typ: | rohové |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
| Nožičky: | s nožičkami |
.png)



