Keramické zapustené umývadlo SKY 3 - 50 cm
Kód: 052-0087Podrobný popis
Ďalšie parametre a funkcie:
materiál: keramika
priemer otvoru pre batériu: 3,5 cm
výška ráfika: 1,5 cm
hĺbka misky: 15 cm
prepad:
hladký povrch
určené na vloženie do umývadlovej skrinky
farebné prevedenie: biely lesk
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 5907611662595 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | keramika |
| Šírka: | 51 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Tvar: | hranaté |
| Umiestnenie: | zápustné |
.png)



