Keramické zapustené umývadlo SKY 100/DP-8099 - 100 cm
Kód: 052-0084Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:materiál: keramika
priemer otvoru pre batériu: 3,5 cm
výška ráfika: 1,5 cm
šírka misky: 26 cm
dĺžka misky: 75 cm
hĺbka misky: 17 cm
prepad
hladký povrch
určené na inštaláciu do umývadlovej skrinky
farebné prevedenie: biely lesk
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.3 kg |
| EAN: | 5907611652282 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | keramika |
| Šírka: | 101 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Hĺbka: | 46 cm |
| Tvar: | hranaté |
| Umiestnenie: | zápustné |
.png)



