Jedálenský stôl Roxby – prírodný dub / čierna
Kód: 047-0128Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál dosky stola: drevovláknitá doska, dubová dyha
materiál nôh: masívne kaučukové drevo
lakované
filcové podložky zabraňujúce poškriabaniu podlahy
max. nosnosť: 100 kg
farebné prevedenie: prírodný dub / čierna
Rozmery balenia (š/v/h):
1/1: 130/11/86,5 cm – 22 kg
Jedná sa o skladovú zásobu – nový, nepoužitý tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok skladem ihneď k odoslaniu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| EAN: | 5713941135315 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Dĺžka: | 120 cm |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | prírodná dyha |
| Rozkladanie: | bez rozkladania |
.png)



