Horný bočný regál Solea 30 G-72 ZAK - dub artisan
Kód: 029-0848Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD (laminovaná drevotriesková doska) s hrúbkou 16 mm + melamínová hrana (tenký pás, ktorý sa prilepuje na okraj dosky, aby vytvoril ochranný lem) v dekore dub artisan
farebné prevedenie: dub artisan
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solea |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 30 cm |
| Výška: | 71,5 cm |
| Hĺbka: | 29 cm |
| Hmotnosť: | 8,2 kg |
| Typ umiestnenia: | horné |
.png)



