Horná kúpeľňová skrinka Ocean beige 35 - dub olejovaný / béžová
Kód: 052-0027Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu a políc: laminovaná doska
šírka dosky korpusu a políc: 16 mm
materiál dvierok: MDF doska - polotvrdá drevovláknitá doska
šírka dosky dvierok: 16 mm
určené na zavesenie na stenu
tiché dovieranie
univerzálne prevedenie dvierok - pravé / ľavé
materiál na uchytenie na stenu súčasťou
farebné prevedenie: dub olejovaný / béžový mat
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 5907611664537 |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 35 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hĺbka: | 19 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Hloubka: | 19 cm |
.png)



