Dvojmiestna pohovka Bastia
Kód: 002-0201Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
konštrukcia: kombinácia masívneho dreva a drevotriesky
výplň sedadla: pur pena T30 + pružiny Faliste, čalúnické pásy
celočalúnená
nôžky: plast
1x záhlavník
farba nožičiek: čierna
výška nôžok: 2,5 cm
výška operadla: 45 cm
hĺbka sedu: 64 / 78 (s vankúšmi / bez vankúšov)
voľné vankúše naplnené silikónovými granulami
Obrázok je iba ilustračný, je nutné si zvoliť tkaninu podľa svojich predstáv.
V prípade záujmu o iný odtieň tkaniny, kontaktujte prosím našu infolinku.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítač.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohovky a gauče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 114 kg |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 290 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hĺbka: | 105 cm |
| Hmotnosť: | 114 kg |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Rozkladanie: | bez rozkládání |
| Nožičky: | s nožičkami |
.png)



